28- اول رمضان

اول اینکه ممنون از حضورتون و دل گرمیاتون و کمکاتون. به لطف خدا و حضور دوستان الان بد نیستم.سعی میکنم طبق روال همیشگی زندگی کنم.ماه رمضون هم شروع شد.نماز روزه هاتون قبول.

امروز پشت یه اتوبوس یه مطلب خیلی زیبایی بود که اینجا مینویسم تا همتون بخونید و تفکر کنید:

"روزه دل بهتر از روزه زبان و روزه زبان بهتر از روزه شکم است"

کاش معنی روزه گرفتن فقط گرسنگی و تشنگی دادن به خود نباشه که اونوقت فرقی نخواهد داشت با ریاضت کشیدن مرتاض های هندی،روزه را باید همه اجراء بدنمون بگیرن ،فکر،ذهن،چشم،زبان،گوش،دست،پا،دل و ..... و اونم نه فقط یه ماه،بلکه همیشه و همیشه...الهی همه اونایی که روزه میگیرن و نمیگیرن ،تو این ماه عزیز زیر سایه خودت حفظشون کن و جزو بندگان خوب و شایسته خودت به حساب بیار.

ببخشین دیر کامنترو تایید کردم.حسش نبود.ممنون که هستین

/ 9 نظر / 27 بازدید
مرتضی

دوست حوبم سلام بسیار خوشحالم که می شنوم حالتون بهتر شده.از صمیم قلبم دعا می کنم که حالتون روز به روز بهتر بشود و به حق همین ماه عزیز و در پناه الطاف خدای مهربان همیشه و همیشه سلامت و شاد و موفق باشید. در این ماه مهمانی خدای مهربان برای همدیگر دعا بکنیم تا دعاهامون در حق خودمون زودتر مستجاب بشود. التماس دعا فراووووون.[لبخند][گل]

شادی

سلام آوا جان . خوبی گلم؟ نماز روزه ات قبول عزیزم کامنت هام بهت اومد؟

مرتضی

بهار 1394 با همه لطافتش با همه خاطراتش با همه زیبائی های سبزش و با همه لحظه های به یاد ماندنی اش آرام آرام می رود تا جای خود را به تابستان گرم بدهد. به امید آنکه بهاری زیبا و خاطره انگیز را پشت سر گذاشته باشید تابستانی سرشار از شادی و موفقیت و سلامتی برایتان آرزو دارم.

فاطمه*

سلام عزیزم خوشحالم که بهتری. نمازروزه ها قبول

فاطمه*

سلام نمازروزتون قبول خواهر گلم هرچی فکر میکنم میبینم فبلا واسه این پست کامنت گذاشته بودم ولی نیست چراا؟[ابرو]

مو فرفری

سلام دوست خوبم نماز روزه های تو هم قبول. امیدوارم بهتر شده باشی. شادیت آرزوست.

نارگیله

یک عمر در انتظاری تا بیابی آن را که درکت کند و تو را همانگونه که هستی بپذیرد و عاقبت در می یابی که او از همان آغاز “خودت” بوده ای (ریچارد باخ)