17

از بابام کیلومترها دورم.دلم براش تنگ شده.شکر به خاطر وجودش.شنیدن صداش برام نعمت بزرگیه.دوسش دارم.خیلی زیاد.رگ های دستاش برام محراب سجده است.چروک صورتش،عینک قاب مشکی اش،موهای سپید سپیدش،چه خوب و دوست داشتنی.شعرهای ترکی خواندن،ترانه های قدیمی که همچنان هرازگاهی مرورشان می کنی.عاشقتم پدر عزیزم،تکیه گاهم.دختر کوچولوت خیلی دوستت داره.روزت مبارک باد عزیزم.

خداجونم سلامتی بابا و مامانم رو از تو می خوام.تو یه شهر غریب بزرگترین دلخوشیم سلامتی و گرمی نفسشونه که از پشت تلفن میشنوم و به همین قانع ام.خوشحالم که هفته بعد به خاطر عروسی "ک" میرم شهرمون و زیارتشون میکنم این دو بزرگوار را.

همسرصبورم،دوستت دارم.میدونم دلت می خواد کسی باشه که روز پدر رو بهت تبریک بگه ولی هیچ وقت اینو به روم نیاوردی که ممکنه هیچ وقت بابا نشی.همیشه بهم گفتی که من مهمترم،عزیزم منو ببخش که نمی تونم پدرت کنم.خودم به تنهایی روز مرد رو بهت تبریک می گم.روزت مبارک مرد خوب و صبورم.روزت مبارک عشق زندگیم که بدون تو تحمل یه روز زندگی رو ندارم.چه خوب همدیگر را می بخشیم و همچنان دلمان برای هم می تپد.وقتی که قهرم باهات مثل یه پرنده بی آشیان میشی و من خودمو سرزنش میکنم که چرا باهات قهر کردم و موقع آشتی هردومون خوشحال میشیم.درسته کسایی هستن که مدام سعی میکنن میونمونو به هم بزنن و گاهی هم موفق میشن ولی میدونم که می دونی که دوستت دارم و برام مهمتر از همه چیز و همه کسی.روزت مبارک مرد خوبم.

روز مرد رو به همه مردای خوب خانوادم،شهرم،کشورم و دنیا تبریک میگم.

همینطور روز معلم که امسال مصادف شده با روز مرد،روز معلم مبارک باد.

تقدیم به همه کسایی که حضورشون تو زندگیم مهمه و امروز روزشونه

/ 7 نظر / 16 بازدید
فاطمه

آوای عزیزم خوشبحال پدرت که یه همچین دختری داره[قلب] انشاالله روزی میرسه که کوچولوهایه خودتون روز مادر وپدر رو بهتون تبریک میگن. خدایه مهربون خیلی بزرگه و به زودی ازاین امتحان سربلند بیرون میای. عیدت پیشاپیش مبارک[گل][گل][گل]

مرتضی

اول اینکه از صمیم قلبم دعا می کنم که کلبه عشقتون همیشه و همیشه پر از خاطرات زیبا و بیادماندنی باشه و دوم اینکه دعا می کنم سایه پرمهر پدر و مادر بزرگوارتان سالهای سال بالای سر شما باشه دوست خوبم.

وحید53

ما هم پس از مدت ها رفتیم دیدمی شون

وحید53

ما هم پس از مدت ها رفتیم دیدمی شون

وحید53

ما هم پس از مدت ها رفتیم دیدمی شون

ساسان

سلام، ممنون از تبريك روز پدر اميدوارم خداوند با لطف بي انتهاي خودش هميشه گرمي خاصي به زندگيتون بده. موفق و شاد باشيد و عاشقانه زندگي كنيد.

زهرا

دوست عزیزم، می دونم که نداشتن فرزند خیلی سخته، اما خدا رو شکر کن که همسر خوبی نصیبت کرده، این خودش خیلی ارزشمنده... خیلی...تنهایی بد دردیه... خصوصا وقتی با قوانین و ارزشهای بیخود جامعه ما همراه باشه... نمی خوام در موردش حرف بزنم اما به نظرم شما خیلی خوشبختید و امیدوارم خدا با دادن فرزند خوشبختیتون رو بیشتر کنه... http://ahmaghnameh.persianblog.ir/