35-مامانم

چند روز پیش مامانم بودم.با من راحتر تر از بقیه است.امروز که داشتم بر میگشتم کلی یواشکی گریه کرد.نمیخواست به روش بیاره ولی هی گریه میکرد.الهی که من فداش شم که اونجوری آروم و زیر زیرکی گریه میکرد.چاره ای نبود و باید برمیگشتم.دلم مونده اونجا.پیش مامانی عزیزم.الهی که فداش شم که نیاز بودنم رو با گریه های آرومش ازم پنهون میکرد.از فردا دیگه من نیستم که امپولاشو بزنم و پانسمانشو عوض کنم.براش سوپ و آش بپزم .میوه و آبمیوه بیارم و به زور بگم که باید بخوری اونم هی ناز کنه و آخر سر بخوره.بقیه هستن ولی با من راحتتره.دوری و غربت خیلی بده.خیلی اذیت میشم ولی راهی نیست.من عادت دارم به عذاب کشیدن.بابام هم ناراحت بود از برگشتن من.انگار که من مادرشون بودم و اون دوتا بچه هام بودن.خودمو به زور نگه داشتم تا گریه نکنم.خدا جون خودت به زودی زود مامانمو خوب خوب کن تا به کسی نیاز نداشته باشه و خودش بتونه مثل سابق کارای خودشو بکنه.خدا جونم ممنون

 

ممنون از همه دوستای خوبی که نگرانم بودن و  سراغمو گرفتن.سعی میکنم خوب باشم.سعی میکنم به آرامش برسم.

/ 7 نظر / 29 بازدید
Athena

حستون رو حس میکنم، ایشالا به زودی مامانتون خوبِ خوب میشه. براشون آیه الکرسی میخونم.

ساسان

سلام دختر خوب خسته نباشي. چه سعادتي داري كه پدر و مادرت با ديدن و رفتن تو اشك تو چشماشون پر ميشه. خدا رو قسم ميدم به عظمت و جلالش و به دل شكسته و نگران مامان و باباتون هر چي خير دنيا و آخرته نصيب شما بكنه. اميدوارم زودتر حال مادرتون هم بهتر بشه. سلامت و شاد و تندرست باشيد.

مرتضی

همیشه دوری از عزیزان سخت است از صمیم قلبم دعا می کنم که حال مادر بزرگوارتان هر چه زودتر بهبود پیدا بکنه و سایه پر مهر والدین گرامی تون سالهای سال بالای سر شما باشه.[لبخند][گل]

بی نام و نشان

سلام. کاملا درک می کنم احساستون رو. آرزو می کنم حالشون زودتر خوب بشه. چه دختر خوبی برای پدر و مادرتون هستید. ایشاله خدا پدر و مادرتون رو حفظ کنه براتون و شما رو هم برای اونا. منم از خانوادم دورم. همیشه موقع جدایی همین بساط رو داریم. ایشاله خدا همه ی غریب ها رو به وطن خودشون برگردونه.

زانیار

ایشالا مادرتون زودتر خوب بشه ... بابا همه جای ایران رو شهر خودت بدون ... غربت یعنی چی دیگه !!!! ناراحت نباش ...

شادي

سلام آوا جان. خوبي عزيزم؟ حال مامان محترم تون بهتره كه الحمدلله ؟ ان شالله كه خوبن و بهتر هم ميشن. خودت خوبي؟حال و هوات بهتره كه الحمدلله؟