20

دلم سبز میخواد،یه طبیعت بکر،یه دشت سبز،درختای سبز،چمن سبز،یه رودخونه که دور و برش پر از درخته و آبش سبز دیده میشه.کلا سبز وجودم خالی شده.میخوام برم تو یه جنگلی که فقط چشام سبز ببینن و دراز بکشم رو چمنای خنک و سر شاخه های درختا رو ببینم و نور خورشید که از بین شاخه ها چشمک میزنن و گاهی تیر میکشن تو چشام و خود به خودی چشام بسته میشن و همونجا شاید خوابم ببره و آرامش کل وجودمو فرا بگیره...

دلم یه کلبه میخواد تو گوشه همون جنگل که توش فقط صدای طبیعت به گوش میرسه و بس و من تنهای تنها بدون هیچ دغدغه خاطر و به دور از هر استرسی توش نشستم و تمرکز کردم.نه موبایل دارم و نه لپ تاپ و نه تی وی و نه هیچ تکنولوژی دیگه ای، نون دارم و آب و کمی میوه و یه جای خواب مناسب و امنیت!و شاید دو هفته ای توش بمونم و زندگی کنم.

دلم دریا میخواد کنار همون جنگل که کنارش بشینم و پاهامو دراز کنم توش و خنکی آب تا مغزم نفوذ کنه و سستی تنم رو بشوره و من رو ماسه ها راه برم و به هیچ چیز فکر نکم و خودمو غرق کنم تو زیباییهای طبیعت و لذت دنیا رو ببرم .

دلم یه کوه میخواد پشت همون جنگل که بشینم و ساعتها عظمت آفریده های خدا رو تماشا کنم .دلم نمیخواد ازش بالا برم چون فکر نکنم توانشو داشته باشم فقط اون دوردستها یه جایی تو منظره زیبای طبیعت دیده بشه،مثل شیطان کوه لاهیجان سبز سبز باشه حتی سبزیش بیشتر از اون باشه.

دلم خیلی چیزای دیگه هم میخواد اما حیف که الان تو اتاق خوابم نشستم و دارم رویا پردازی میکنم.

/ 4 نظر / 13 بازدید
فاطمه*

سلام . چقدر احساسم شبیه تویه . چقدر دلم یه تنهاییه بکر میخواد یه سکوت بی هیاهو یه روز آروم ویه طبیعت زیبا.[افسوس]

ساسان

سلام. چه روياي دلنشيني[لبخند]

مرتضی

سلام دوست مهربانم ایشالا که روزی این رویای قشنگتون به حقیقت بپیونده ایشالا روزی برسه که از همه این زیبائی ها سرشار بشوید و برامون بنویسید از زیبائی های واقعی که رفتید و دیدید.[لبخند][گل]